Украйна победи националния отбор на Албания: 4-1

Три гола подред през първото полувреме без отговор - така украинските футболисти започнаха играта срещу националния отбор на Албания. Съкрушителният приятелски мач завърши с резултат 4: 1 - каза Украинската футболна федерация.

Първият гол във вратата на противника бе отбелязан от Евгений Коноплянка. Следващите два гола във вратата бяха благодарение на Андрей Ярмоленко. След първото полувреме албанците се присъединиха към играта. В минута на 89 Емануеле Ндой откри сметка в полза на своя отбор. Късметът на националния отбор на Албания обаче приключи там. Евгений Коноплянка повтори удар по гол и вкара гол за 4 за албанците.

Мачът на шампионата между Албания и Украйна се проведе във Франция, на стадион „Камил Фурние“.

Както бе отбелязано в медиите, никой не очакваше подобна сметка от украинските футболисти. Дори като се вземе предвид фактът, че отделенията на легендарния спортист Андрей Шевченко излязоха на терена. Надява се украинските футболисти да не загубят своето умение за отбелязване на голове и ще изведат страната на върха на славата.