Ukraina pokonała reprezentację Albanii: 4-1

Trzy bramki z rzędu w pierwszej połowie bez odpowiedzi - w ten sposób ukraińscy piłkarze rozpoczęli mecz z reprezentacją Albanii. Mecz miażdżący przyjazny zakończył się wynikiem 4: 1 - poinformowała Ukraińska Federacja Piłki Nożnej.

Pierwszy gol w bramkę przeciwnika strzelił Evgeny Konoplyanka. Kolejne dwa gole w bramce były dzięki Andrei Yarmolenko. Po pierwszej połowie Albańczycy dołączyli do gry. W minucie 89 Emanuele Ndoy otworzył konto na korzyść swojego zespołu. Na tym jednak skończyło się szczęście reprezentacji Albanii. Eugene Konoplyanka powtórzył rzut na bramkę i strzelił gola 4 Albańczykom.

Mecz o mistrzostwo między Albanią a Ukrainą odbył się we Francji na stadionie Camille Fournier.

Jak zauważono w mediach, nikt nie oczekiwał podobnego konta od ukraińskich piłkarzy. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że totemy legendarnego sportowca Andrieja Szewczenki wyszły na boisko. Mamy nadzieję, że ukraińscy piłkarze nie stracą talentu do strzelania bramek i doprowadzą kraj na szczyt sławy.