8 причин, чому в лотку пральної машини залишається порошок
З побутовою технікою, навіть з найякіснішою та найдорожчою, іноді трапляються різні неприємності. Часто це відбувається зі пральною машиною, адже це дуже складне обладнання. Однією з найбільш поширених проблем є залишок прального порошку або іншого мийного засобу в подавальному лотку. Провели прання, виймаєте білизну, частина порошку так і залишається в лотку. У чому причина?
Коли причину можна знайти і усунути самостійно
Причин може бути декілька, тут і зараз зупинимося тільки на найпоширеніших і розглянемо, як можна ліквідувати цю неприємність, не звертаючись за ремонтом пральної машини у Львові.
- Використання неякісного порошку. Незважаючи на те, що він може бути досить дорогим і відомої марки, він може вироблятися з порушенням технології. У результаті він може скочуватися в грудочки в лотку або не повністю розчинятися. Також необхідно звернути увагу на термін придатності.
- Порушення дозування. Іноді господині не дивляться, скільки потрібно сипати порошку для нормального прання. Якщо його засипано більше, ніж потрібно, розумна пральна машина одразу це визначить і буде використовувати тільки обмежену кількість. У результаті частина мийного засобу може бути не використана.
- Забитий канал подачі. Часто пральним порошком користуються без попереднього чищення лотка і каналу подачі мийного засобу. У результаті залишки порошку можуть осідати на дні і проникати в подавальний канал, забиваючи його. З цієї причини рекомендується не рідше одного разу на два місяці проводити чистку всієї системи пристрою, що подає мийний засіб. Це стосується не тільки самого лотка, а й каналу подачі прального порошку.
- Відсутній необхідний тиск води. Тиск у водопроводі може іноді змінюватися. Якщо він значно знижується, вода, що подається в пральну машину, може мати напір, недостатній для повного змиву мийного засобу в бак. Власними силами підвищити тиск у водопроводі просто неможливо, тому краще зупинити прання і звернутися за роз’ясненнями до вашої керуючої компанії. З нормалізацією тиску прання можна буде продовжити.
- Неможливість повністю закрити напірний кран. Це часто трапляється в квартирах ще радянської будови. Запірний кран може заіржавіти і не повністю відкриватися. У результаті напір води буде недостатнім для повного змивання прального порошку. У цьому випадку запірний кран можна відремонтувати самостійно або запросити слюсарів.
- Порушення роботи заливного шланга. Він може бути просто пережатий або перекручений. Перевірте його стан – цю проблему можна легко усунути самостійно.
- Забився сітчастий клапан у системі подачі води. Такий клапан зазвичай використовується для фільтрації подаваної води. У результаті його комірки можуть забиватися сміттям, також на них можуть осідати надлишки кальцію. Найпростіше тут – промити сітчастий клапан під сильним тиском гарячої води. Також можна прочистити комірки вручну, потрібно проводити цю процедуру не рідше разу на пів року.
- Прання проводилося в кілька етапів. При цьому пральна машина може працювати тривалий час. Якщо ви протягом кількох завантажень білизни не чистите лоток, що подає мийні засоби, він може забитися і не повністю подавати завантажений порошок. Цю неприємність можна усунути просто – витріть лоток і прочистіть подавальний канал.