Zac Efron nuk duket më si ai vetë

Simbol seksi i shekullit të 21-të, aktori i Hollivudit Zac Efron befasoi papritur fansat e tij. Të paktën, shumica e ndjekësve të yllit në rrjetet sociale bënë bujë për shkak të ndryshimeve të çuditshme në fotot e azhurnuara.

 

Zac Efron ka pushuar së qenuri si ai vetë

 

Gjithçka filloi me faktin se aktori publikoi lajmin se ishte ndarë me të dashurën e tij Vanessa Valladares. Arsyeja nuk është specifikuar, por mund të thuhet me siguri më të madhe se për shkak të orareve të fragmentuara të xhirimeve në vende të ndryshme.

Зак Эфрон (Zac Efron) перестал быть похож сам на себя

Bashkë me lajmet, ylli i Hollivudit postoi një foto të sajën. Ishte me këtë imazh që filloi lulëzimi në të gjithë botën përreth Zac Efron. Me pak fjalë, pretendimet ndaj aktorit duken kështu:

 

  • Nofulla e Zach ka marrë një formë më katrore në fytyrën e tij. Shtë e qartë se tiparet spartane të fytyrës japin kurajo, por kaq shpejt ndryshimi i formës së fytyrës mund të bëhet vetëm me operacion.
  • Aktori fitoi masë muskulore shumë shpejt dhe i bëri vetes një lehtësim. Kjo është edhe përtej fuqisë së profesionistëve. Për të mos përmendur aktorët me oraret e tyre të zënë dhe meze të lehtë gjatë gjithë ditës.

 

Зак Эфрон (Zac Efron) перестал быть похож сам на себя

 

Në mbrojtje të aktorit të ftohtë të Hollivudit nga Shpëtuesit Malibu

 

Së bashku me komentet negative për ndryshimin e pamjes së yllit të Hollivudit, mund të gjesh komente pozitive. Zac Efron me të vërtetë duket më freskët. Me tipare dhe figurë të tillë të fytyrës, ju mund të kërkoni rolin kryesor në çdo film aksion.

Зак Эфрон (Zac Efron) перестал быть похож сам на себя

Vetë aktori shmang përgjigjen e pyetjeve në lidhje me ndërhyrjen kirurgjikale. Në fakt, nuk ka rëndësi. Mbi të gjitha, secili person është arbitri i fatit të tij. Askush nga tifozët nuk ka të drejtë të dënojë Zac Efron. Një proverb është ideal këtu - "easyshtë e lehtë të shohësh një njollë në syrin e dikujt tjetër, por nuk është fati të vëresh një trung në syrin tënd". Le t'i urojmë Zach fat të mirë në atë projekt të ri për të cilin ai aq elegante u shndërrua në një njeri brutal.

Lexoni kështu
Komente
Translate »