Ukrajina je porazila reprezentaciju Albanije: 4-1

Tri gola zaredom u prvom poluvremenu bez odgovora - tako su ukrajinski fudbaleri započeli utakmicu protiv reprezentacije Albanije. Sjajna prijateljska utakmica završila je rezultatom 4: 1 - saopćio je Ukrajinski fudbalski savez.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Prvi gol u protivničkom golu postigao je Evgeny Konoplyanka. Sledeća dva gola na golu dobili su zahvaljujući Andreju Yarmolenku. Nakon prvog poluvremena u igru ​​su se uključili i Albanci. U trenutku 89-a, Emanuele Ndoy je otvorio račun u korist svog tima. Međutim, tu je završila sreća reprezentacije Albanije. Eugene Konoplyanka ponovio je šut prema golu i postigao 4 gol Albancima.

Utakmica šampionata između Albanije i Ukrajine održana je u Francuskoj, na stadionu Camille Fournier.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Kako je navedeno u medijima, niko nije očekivao sličan račun od ukrajinskih nogometaša. Čak i uzimajući u obzir činjenicu da su odjeljenja legendarnog atletičara Andreja Ševčenka izvela na teren. Nada se da ukrajinski nogometaši neće izgubiti sposobnost za postizanje golova i vodit će zemlju na vrh slave.