Ukrajina je premagala reprezentanco Albanije: 4-1

Tri gole zapored v prvem polčasu brez odgovora - tako so ukrajinski nogometaši začeli tekmo proti reprezentanci Albanije. Drobilna prijateljska tekma se je končala z rezultatom 4: 1 - sporočila je ukrajinska nogometna zveza.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Prvi zadetek v nasprotnikovem golu je dosegel Evgeny Konoplyanka. Naslednja dva zadetka v golu sta bila zasluga Andreja Yarmolenka. Po prvem polčasu so se v igro pridružili Albanci. V minuti 89 je Emanuele Ndoy odprl račun v korist svoje ekipe. Vendar se je tam končala sreča reprezentance Albanije. Eugene Konoplyanka je ponovil strel po golu in Albancem zabil 4.

Tekma prvakov med Albanijo in Ukrajino je potekala v Franciji, na stadionu Camille Fournier.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Kot so zapisali v medijih, nihče ni pričakoval podobnega računa od ukrajinskih nogometašev. Sploh če upoštevamo dejstvo, da so se na teren odpravili oddelki legendarnega športnika Andreja Ševčenka. Upati je, da ukrajinski nogometaši ne bodo izgubili prednosti pri doseganju golov in bodo državo popeljali na vrh slave.