Isabella Arantes: Ylli brazilian pushton botën

Revistat me shkëlqim nuk janë më në trend - të bëhen të famshëm, thjesht instaloni Instagram dhe tërheqni vëmendjen e publikut. Kështu bëri edhe modeli rishtar Isabella Arantes (Isabella Arantes) nga Brazili. Vajza publikon fotografitë dhe materialet e saj në lidhje me modën.

 

Изабелла Арантес (Isabella Arantes)

 

Pasi u regjistrua në 2013 në një rrjet pak të njohur në atë kohë, Isabella fitoi pajtimtarët e vërtetë 2019 50 deri në vitin 000. Ylli brazilian çdo ditë ngarkon foto në rrjetin social dhe ndan përshtypjet e saj të rrobave. Në veçanti, fashionista përfaqëson markën La Bella, e cila pozicionohet në prodhimin e të brendshmeve.

 

Изабелла Арантес (Isabella Arantes)

Isabella Arantes: jeta personale

Modeli lindi në 29 në qershor 1997 të vitit (ajo është 21 vit). Sipas horoskopit - kancer. Vendi i lindjes dhe vendbanimi - Brazili. Hobi - vallëzimi. Dihet që ylli i Brazilit ishte pjesë e grupit të vallëzimit Domingao do Faustao. Statusi martesor - jo i martuar. Nëse besoni në media, Isabella Arantes magjeps me bukurinë e saj futbollistin e famshëm brazilian - Neymar da Silva. Në albumin e fotografive në Instagram, në seksionin "personal", ka foto të Isabella vetëm me nipin e saj.

 

Изабелла Арантес (Isabella Arantes)

 

Burimi kryesor i të ardhurave është rrjeti social Instagram. Kapitali i modelit është afërsisht mijë 100 dollarë. Viti 2019 për Isabella doli të jetë i suksesshëm. Modelja ishte ndër dhjetë vajzat më të bukura të planetit. Stilistët argumentojnë se ylli i ri nga Brazili ka një të ardhme të shkëlqyer.

Lexoni kështu
Translate »