Ukraina nugalėjo Albanijos nacionalinę komandą: 4-1

Trys įvarčiai iš eilės per pirmąjį kėlinį be atsakymo - taip Ukrainos futbolininkai pradėjo žaidimą prieš Albanijos nacionalinę komandą. Griežtos draugiškos rungtynės baigėsi rezultatu 4: 1 - pranešė Ukrainos futbolo federacija.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Pirmąjį įvartį į varžovų vartus įmušė Jevgenijus Konoplyanka. Kiti du įvarčiai įvarčiu buvo Andrejaus Yarmolenko dėka. Po pirmojo kėlinio albanai prisijungė prie žaidimo. 89 minutę Emanuele Ndoy atidarė sąskaitą savo komandos naudai. Tačiau ten pasibaigė Albanijos nacionalinės komandos sėkmė. Eugenijus Konoplyanka pakartojo smūgį į vartus ir įmušė albanams 4 įvartį.

Čempionato žaidimas tarp Albanijos ir Ukrainos vyko Prancūzijoje, „Camille Fournier“ stadione.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Kaip pažymėta žiniasklaidoje, panašios sąskaitos iš Ukrainos futbolininkų niekas nesitikėjo. Net atsižvelgiant į tai, kad legendinio sportininko Andrejaus Ševčenkos palatos išėjo į lauką. Tikimasi, kad Ukrainos futbolininkai nepraras savo įvarčių pelnydami įvarčius ir išves šalį į šlovės viršūnę.