Ukraina alistas Albaania rahvusmeeskonna: 4-1

Kolm väravat järjest esimesel poolajal vastuseta - nii alustasid Ukraina jalgpallurid mängu Albaania rahvusmeeskonna vastu. Purustav sõprusmäng lõppes tulemusega 4: 1 - teatas Ukraina jalgpalliliit.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Esimese vastase väravasse lõi Evgeny Konoplyanka. Kaks järgmist väravasöötu said tänu Andrei Yarmolenkole. Pärast esimest poolaega liitusid albaanlased mänguga. 89 minutil avas Emanuele Ndoy oma meeskonna kasuks konto. Seal lõppes aga Albaania rahvusmeeskonna õnn. Eugene Konoplyanka kordas oma väravat ja lõi albaanlastele 4 värava.

Meistrivõistluste mäng Albaania ja Ukraina vahel toimus Prantsusmaal Camille Fournier 'staadionil.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Nagu meedias märgitud, ei oodanud keegi Ukraina jalgpalluritelt sarnast kontot. Isegi kui võtta arvesse asjaolu, et väljakule viisid legendaarse sportlase Andrei Ševtšenko palatid. Loodetavasti ei kaota Ukraina jalgpallurid oma löömist väravate löömise nimel ja viivad riigi kuulsuse tippu.