Ukrajina je porazila reprezentaciju Albanije: 4-1

Tri gola zaredom u prvom poluvremenu bez odgovora - tako su ukrajinski nogometaši započeli utakmicu protiv reprezentacije Albanije. Sjajna prijateljska utakmica završila je rezultatom 4: 1 - objavio je Ukrajinski nogometni savez.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Prvi gol u protivničkom golu postigao je Evgeny Konoplyanka. Sljedeća dva gola u golu dobili su zahvaljujući Andreju Yarmolenku. Nakon prvog poluvremena Albanci su se pridružili igri. U 89 minuti, Emanuele Ndoy otvorio je račun u korist svoje momčadi. Međutim, tu je završila sreća reprezentacije Albanije. Eugene Konoplyanka ponovio je šut na gol i postigao 4 gol Albancima.

Utakmica prvaka između Albanije i Ukrajine odigrala se u Francuskoj, na stadionu Camille Fournier.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Kako je navedeno u medijima, od ukrajinskih nogometaša nitko nije očekivao sličan račun. Čak i uzimajući u obzir činjenicu da su odjeljenja legendarnog sportaša Andreja Ševčenka izvela na teren. Nada se da ukrajinski nogometaši neće izgubiti šansu za postizanje golova i vodit će zemlju na vrh slave.