Ukrajna legyőzte Albánia nemzeti csapatát: 4-1

Az első félidőben három gól az első félidőben, válasz nélkül - így kezdték el az ukrán futballista a meccset Albánia nemzeti válogatottja ellen. Az összetörő barátságos mérkőzés az 4: 1 ponttal zárult le - mondta az Ukrán Labdarúgó Szövetség.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Az ellenfél kapujába helyezett első gólt Evgeny Konoplyanka szerezte. A következő két gól Andrei Yarmolenkonak köszönhető. Az első félidő után az albánok csatlakoztak a játékhoz. Az 89 percben Emanuele Ndoy számlát nyitott a csapatának. Albánia nemzeti csapatának szerencséje azonban ezzel véget ért. Eugene Konoplyanka megismételte a kaput, és az 4 gólt lőtt az albánoknak.

A bajnoki játék Albánia és Ukrajna között Franciaországban, a Camille Fournier stadionon zajlott.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Amint a médiában megjegyezték, senki sem várt hasonló beszámolót az ukrán futballistaktól. Még figyelembe véve azt a tényt is, hogy a legendás atléta, Andrej Sevcsenko osztályai elvitték a pályára. Remélhetőleg az ukrán labdarúgók nem veszítik el a gólt, és az országot a hírnév tetejére vezetik.