Ukraina pieveica Albānijas nacionālo komandu: 4-1

Trīs vārti pēc kārtas pirmajā puslaikā bez atbildes - šādi Ukrainas futbolisti sāka spēli pret Albānijas valstsvienību. Sagraujošais draudzības mačs beidzās ar rezultātu 4: 1 - paziņoja Ukrainas Futbola federācija.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Pirmos vārtus pretinieku vārtos guva Jevgeņijs Konoplyanka. Nākamie divi vārtu guvumi bija pateicoties Andrejam Jarmolenko. Pēc pirmā puslaika albāņi pievienojās spēlei. 89 minūtē Emanuele Ndoy atvēra kontu par labu savai komandai. Tomēr tur beidzās Albānijas nacionālās komandas veiksme. Jevgeņijs Konoplyanka atkārtoja metienu pa vārtiem un Albāniem guva 4 vārtus.

Čempionāta spēle starp Albāniju un Ukrainu notika Francijā, Camille Fournier stadionā.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Kā atzīmēts plašsaziņas līdzekļos, līdzīgu kontu no Ukrainas futbolistiem neviens negaidīja. Pat ņemot vērā faktu, ka laukumā devās leģendārā sportista Andreja Ševčenko palātās. Ir cerība, ka Ukrainas futbolisti nezaudēs savas iespējas gūt vārtus un novedīs valsti līdz slavas virsotnei.