Україна розгромила збірну Албанії: 4-1

Три голи поспіль в першому таймі без відповіді - так почали українські футболісти гру проти збірної Албанії. Розгромний товариський матч закінчився з рахунком 4: 1 - повідомили у федерації футболу України.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Перший м'яч у ворота супротивника забив Євген Коноплянка. Наступні два м'ячі у воротах виявилися завдяки Андрію Ярмоленко. Після першого тайму албанці включилися в гру. На 89-й хвилині Емануеле Ндоє відкрив рахунок на користь своєї команди. Однак удача збірної Албанії на цьому і закінчилася. Євген Коноплянка повторив удар по воротах і забив 4-й гол албанцям.

Гра за першість між Албанією і Україною відбулася у Франції, на стадіоні Каміль Фурньє.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Як відзначають в ЗМІ, від українських футболістів ніхто не очікував подібного рахунку. Навіть з урахуванням того, що на поле вийшли підопічні легендарного спортсмена, Андрія Шевченка. Залишається сподіватися, що українські футболісти не втратять вправність у забиванні голів і приведуть країну на вершину слави.