Украјина је поразила репрезентацију Албаније: КСНУМКС-КСНУМКС

Три гола заредом у првом полувремену без одговора - тако су украјински фудбалери започели утакмицу против репрезентације Албаније. Историјски пријатељски меч завршио је резултатом КСНУМКС: КСНУМКС, саопштио је Украјински фудбалски савез.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Први гол у противничком голу постигао је Евгени Коноплианка. Следећа два гола су била захваљујући Андреју Иармоленку. После првог полувремена, Албанци су се прикључили игри. На КСНУМКС минуту, Емануеле Ндои је отворио рачун у корист свог тима. Међутим, ту је завршила срећа репрезентације Албаније. Еугене Коноплианка поновио је шут на гол и постигао КСНУМКС гол Албанцима.

Утакмица шампионата између Албаније и Украјине одиграла се у Француској, на стадиону Камил Фоурнијер.

Украина разгромила сборную Албании: 4-1Како је наведено у медијима, нико није очекивао сличан обрачун од украјинских фудбалера. Чак и ако се узме у обзир чињеница да су одељења легендарног спортисте Андреја Шевченка изашла на терен. Нада се да украјински играчи неће изгубити предност због постизања голова и водити земљу ка врхунац славе.